Hlavní strana
0


Horizontální žaluzie Vertikální žaluzie Sítě proti hmyzu Interierové roletky Stahovací plastové dveře


Jedná se o interiérové roletky s bočním ovládáním řetízkovým mechanismem,kde původní dřevěný samotoč nahrazuje hliníková trubka,na níž je připevněna látka. Je charakteristická vysoce estetickým vzhledem a jednoduchostí montáže i ovládání.

Jednoduchý a spolehlivý řetízkový mechanismus umožňuje snadnou manipulaci a regulaci zastínění.Díky pestré nabídce textilních látek lze snadno dosáhnout dokonalého sladění interiéru. Manipulace s roletkou se provádí pomocí tažného řetízku,podobně jako u žaluzií PROFILINE. Zastavení rolety v kterékoliv poloze zajišťuje aretační úchyt řetízku. Roletu nedoporučujeme ovládat tahem za spodní lištu plátna,dochází tak k častému poškození ovládacího mechanismu.

Systém Plus


0 předokenní roleta,která se stejně jako původní pružinové rolety uchycuje na zeď nebo na strop před okno,či jiný zakrývaný otvor.
0 příjemný estetický vzhled 6 barev komponentů
0 možnost individuální skladby barev dle přání zákazníka
0 rychlý a jednoduchý způsob ovládání
0 velké plošné zastínění - do šířky 2 m
0 možnost zvýraznění díky ozdobnému volánu v různých tvarech
0 široké využití - ideální do bytů,kanceláří výkladních skříní,apod.
0 garantujeme nezávadnost a barevnou stálost použitých látek


Systém Prestige


0 tato roleta se montuje přímo do okenního křídla,takže s ním lze manipulovat bez obav,že by došlo k poškození rolety.
0 nosné komponenty jsou vyrobeny z hliníku a plastu v sedmi barevných odstínech,čímž vzniká široká škála možností barevných kombinací
0 velký výběr látek - např.typ BLACK-OUT umožňuje 100% zatemnění místnosti
0 díky aretaci lze spodní okraj roletky nastavit v libovolné výši


Systém Premium


Vychází z typu PRESTIGE, působí však kompaktnějším dojmem, hlavně díky inovovanému tvaru horního hliníkového krytu a vodících lišt. Nově je rovněž vyřešen způsob aretace řetízku.


Systém Classic


Roletky CLASSIC s pružinovým mechanismem je možno použít pro většinu střešních oken od různých výrobců. Výhodou je stálý tah látky, rovnoměrné tlumení slunečních paprsků a nezanedbatelný je rovněž odraz tepla z místnosti ven.
0 jednoduché ovládání
0 díky napínací pružině nedochází k prověšování látky
0 možnost umístění na téměř každé střešní okno
0 široký výběr kvalitních látek


Systém Classic II

Špičkový produkt stínicí techniky, který svými atributy splňuje nároky moderního bydlení. Tento výrobek v sobě slučuje tradiční výhody klasické roletky, ke kterým přidává nadstandardní uživatelský komfort. Konstrukce roletky s brzdou umožňuje pomalý a plynulý pohyb směrem vzhůru a její pozvolné zastavení.


Systém Vision


Zatím poslední typ ve vývojové řadě roletek. Pružinový mechanismus je ukryt pod celistvým hliníkovým krytem, který spolu s vodícími lištami zabraňuje průniku světla kolem látky. Díky aretačním zarážkám ve vodících lištách je možno nastavit roletku do jakékoliv polohy.Systém VISION je určen hlavně do střešních oken, ale uplatnění nalezne rovněž v oknech vertikálních, kde je požadováno absolutní zatemnění. Sortiment textilií je shodný s předešlými typy roletek, hliníkové a plastové komponenty dodáváme v barvě bílé a stříbrné. Pro svůj moderní design,široký výběr látek a snadné ovládání získávají interiérové roletky VISION stále větší oblibu při ochraně proti slunečním paprskům.


Naše reference interierových roletek